Rozloučení s předškoláky aneb NÁMOŘNÍCI ODPLOUVAJÍ DO ŠKOLY (pozvánka pro rodiče a prarodiče předškoláků)

Rozloučení s předškoláky

aneb

NÁMOŘNÍCI ODPLOUVAJÍ DO ŠKOLY

(pozvánka pro rodiče a prarodiče předškoláků)

Všechny Vás srdečně zveme na rozloučení s předškoláky dne 12.6.2024 v 15.30 hod na školní zahradě MŠ Jonášova.

Prosíme Vás o vyzvednutí VŠECH dětí (i nepředškolních) max. v 15.15 hod na třídách.

Děti, které se účastní námořnické akce si poté v klidu převléknete do námořnického oblečení a v daný čas se sejdeme na zahradě, kde si „námořníky“ od Vás zase převezmeme.

PROGRAM:

·      přivítání, vystoupení dětí

·      aktivity pro děti

·      pasování předškoláků

·      ukončení akce, rozloučení

Budeme rády, pokud přinesete jakékoli občerstvení (nejlépe ovoce, nebo balené sušenky z obchodu – sladké, slané,…) ke zpříjemnění naší slavnosti. Slavnostní přípitek zajištěn.

Dárky a některé občerstvení bude hrazeno z Fondu dětí.

Po celou dobu akce si za své děti zodpovídají rodiče.

Při nepřízni počasí bude akce ve vnitřních prostorách MŠ.

12 červen 2024