Vánoční setkání dětí a rodičů

Vánoční setkání dětí a rodičů na školní zahradě aneb „Radujeme se veselme se“

Velmi srdečně Vás zveme na tajemné odpolední setkání dětí, rodičů                  a zaměstnanců naší školky ve čtvrtek 15. 12. 2022 od 15.30 hodin.

Na školní zahradě si se svými dětmi můžete projít zhruba 5 stanovišť, kde na Vás čekají staročeské zvyky (pouštění lodiček, rozkrajování jablíček, házení střevícem, kreslení přáníček na strom přání).

Z domova si, prosíme, přineste jablko (pokud budete chtít rozkrajovat na hvězdičku) a jednu NEROZBITNOU ozdobu + háček (můžete klidně doma vyrobit) a tou ozdobíte stromeček na naší zahradě kdykoli v průběhu naší akce.

Prosíme rodiče, aby si své děti vyzvedly v MŠ před začátkem naší akce, nejdéle do 15.15 hodin a oblékly si je a přišli pak společně na zahradu.

Paní učitelky ještě musí vše dochystat a připravit se na společné setkání.

Děkujeme.

Společně si zazpíváme a potěšíme, na zahřátí bude pro Vás i Vaše děti připravený vánoční čaj a nějaké cukroví.

Velice se těšíme na setkání s vámi všemi.

Klikněte sem a začněte psát...

15 prosinec 2022