Výlet do Bítovan - KYTIČKA+POHÁDKA

Výlet s dětmi za zvířátky do Bítovan

Na výlet pojedeme ve skupinách v tyto dny:

• V pátek 2.6. 2023 pojedou – třída Kytička, Pohádka.

• V pátek 23.6. 2023 pojedou – třída Motýlek, Sluníčko.

• Odjezd v oba dny bude v 7.45 hod.

• Prosíme, doveďte děti do MŠ nejdéle do 7.30 hodin. Děti nepřevlékejte, pouze přezujte. V 7.40 hodin odcházíme z MŠ.

Dejte dětem do batůžku malou dobrotu, lahev s pitím (ne skleněnou), případně pláštěnku. Svačinu povezeme z MŠ.

V případě, že vaše dítě trpí nevolnostmi v autobuse, podejte mu ráno lék proti nevolnosti a oznamte tuto skutečnost p. uč. na třídě a přineste vyplněný souhlas s podáním léku, pokud je potřeba dát lék i při zpáteční cestě.

Vybíráme: 80,- Kč za dítě/ vstup do ZOO.

Doprava bude hrazena z Fondu dětí.Návrat z výletu do MŠ bude cca v 12.00 hod.

Pokud půjdou Vaše děti po obědě, vyzvedněte si je mezi 12.30-12.45 hodinou. Děkujeme.

Pro zvířátka do ZOO Bítovany je možné přinést například mrkev, jablka, staré sušené pečivo (NÉ PLESNIVÉ!!!) atd.

Pokud budete chtít tuto možnost využít a udělat tak zvířátkům v ZOO radost, výše uvedené potraviny dejte do tašky a tuto předejte paní učitelce na třídě v den výletu.

2 červen 2023