SE SOKOLEM DO ŽIVOTA - třída POHÁDKA a KYTIČKA začínají v listopadu

Se Sokolem do života

aneb Svět nekončí za vrátky

I tento rok jsme se přihlásili do projektu „Se Sokolem do života“. V tomto projektu se děti naučí vnímat pohyb jako přirozenost a součást jejich života, a to díky kladné motivaci, při které je všemi aktivitami provází postavičky zvířátek. V rámci projektu děti plní nejrůznější pohybové aktivity, rozvíjí své poznání a čekají je i některé netradiční aktivity.

Třída Pohádka a Kytička začíná každý čtvrtek od 7.11.2024 v 10:15-11:00 hodin v místní Sokolovně.

Vždy ve čtvrtek, prosím, přineste dětem batoh s pitím, popř. sportovní obuv do tělocvičny.

V případě zrušení lekce cvičení v Sokolovně (jiná akce v naší MŠ, nemocnost atd.) se informace dozvíte na nástěnkách u tříd a případně na webových stránkách MŠ. Prosíme o sledování těchto informací.

Děkujeme kolektiv MŠ